Usługi Prawne

Radca prawny: Karolina Ubysz

Chcesz rozpocząć prowadzenia działalności gospodarczej? Zapewnimy Ci kompleksową obsługę prawną. Pomożemy wybrać odpowiednią formę prawną, przejść przez wszystkie niezbędne formalności. Zapewniamy stałe wsparcie dla przedsiębiorców. Twoja działalność oddziałuje na środowisko? Wskażemy rozwiązania, które zniwelują ten wpływ oraz pozostaną bez wpływu na Twoją działalność. Potrzebujesz porady prawnej w zakresie prawa rodzinnego lub spadkowego? Powierz mam swoje problemy, a postaramy się rozwiązać je szybko i sprawnie.

Porad prawnych udziela radca prawny Karolina Ubysz – Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia podyplomowe: „Akademia Polskiego i Europejskiego Prawa Spółek” oraz „Funkcjonowanie Rynku Energii w Polsce” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także „Prawo Unii Europejskiej” na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenia zawodowe zdobywała pracując w organach administracji rządowej oraz kancelariach. Pracowała także na rzecz międzynarodowej organizacji złamującej się ochroną środowiska.

Karolina Ubysz współpracuje z podmiotami zajmującymi się prowadzeniem szkoleń z zakresu prawa środowiskowego oraz energetycznego. Współautorka komentarza do ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków. Miłośniczka biegów górskich i opery. Mistrzyni Polski Prawników w Triathlonie oraz Mistrzyni Polski Radców Prawnych na dystansie półmaratonu.

Potrzebujesz porady prawnej?

w zakresie prawa rodzinnego lub spadkowego? Chcesz zapytać o złożony problem – Dobrze trafiłeś!